Jobe Revolt 2014

Jobe Revolt to dobra deska dla średnio zaawansowanych riderów. Całkowicie drewniany naturalny rdzeń został połączony z doskonale reagującym ciągłym rockerem aby uzyskać świetnego popa i miękkie lądowania. Ta deska jest tak trwała, że poradzi sobie nawet w najcięższych warunkach. Połączenie solidnego rdzenia drewnianego i trwałego ślizgu w technologii Armor Base sprawia, że złamana deska przechodzi do historii, podczas gdy Jobe Revolt staje się przyszłością! Cena katalogowa: 1499zł. Deska do kupienie tutaj

jobe-revolt-flex-2014

Nature Core
Rdzeń mieszany to nic innego jak idealny związek pomiędzy drewnem i pianką PU. Wykonany jest z elastycznego drewna paulowni oraz pianki PU co zapewnia optymalną kombinację elastyczności i siły. Są to doskonałe właściwości które pomogą podczas korzystania z wakeparku.
Continous Rocker
Deska podkręcona, płaska w środkowej części. Deska wakeboardowa która posiada 3-stopniowy rocker charakteryzuje się trzema odrębnymi warstwami zlokalizowanymi na spodzie deski. Dzięki temu twoja deska ma większego pop’a kiedy uderzasz w fale (możesz wyżej się wybić).
Armor Base
Wzmocniony rdzeń spiekany – jest bardziej odporny na zniszczenia powstające podczas uderzeń w slidery czy kickery niź wszystkie inne rodzaje rdzeni stosowanych przy produkcji desek wakeboardowych. Właściwości tego ślizgu są szczególnie widoczne podczas jazdy po przeszkodach.
Slider fins
Nylon w połączeniu z włóknami szklanymi powoduje że finy są dodatkowo wzmocnione, mają płaskie grzbiety, dzięki czemu deska jest chroniona podczas jazdy po przeszkodach.
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.
Długość137142
Inserty6″6″
Szerokość tip/tail32,533,5
Talia4545,5
Rocker2,32cm / 3-stage2,52cm / 3-stage
Poziom zaawansowaniazaawansowanizaawansowani
Waga ridera63-95 kg> 75 kg