Jobe Hera 2014

Damska deska Jobe Hera to czołówka w kolekcji Jobe jeśli chodzi o zastosowane technologie oraz radość z jazdy, o którą przecież głównie chodzi w wakeboardingu. Połączono tu to co najlepsze w continous rockerze i 3 stage rockerze aby stworzyć idealnego „mieszańca” jakim jest Hera. Deska ma zaokrąglone krawędzie, przesunięte w górę deski, dzięki czemu ostre brzegi raili czy innych przeszkód nie są jej straszne i jest bardziej odporna na zniszczenia. Hera z całą pewnością jest gotowa aby podnieść twoje wakeboardowe umiejętności! Cena katalogowa: 1999 zł.

jobe-hera-flex-2014

Rdzeń mieszany (Blended core)
Rdzeń mieszany to nic innego jak idealny związek pomiędzy drewnem i pianką PU. Wykonany jest z elastycznego drewna paulowni oraz pianki PU co zapewnia optymalną kombinację elastyczności i siły. Są to doskonałe właściwości które pomogą podczas korzystania z wakeparku.
Hybrid Rocker
Ten rocker to połączenie rockera zwykłego z tym 3-stopniowym i bierze on z nich to co najlepsze: szybkiego popa i konsekwencję. Agresywność zaczerpnięta z rockera 3-stopniowego oraz stabilność charakterystyczna dla zwykłego rockera dają doskonałą kombinację dzięki której deska jest szybka i stabilna.
Tri-tech
Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Trilogy osiągnięto zmniejszenie zużywania się deski podczas uderzania o przeszkody. Technologia ta polega na umieszczeniu trzech identycznych i całkowicie płaskich obszarów jeden obok drugiego na środku ślizgu.
Crossbreed
Wzięliśmy to co najlepsze z dwóch desek i połączyliśmy w jedno aby stworzyć idealnego „mieszańca”. Deska ma zaokrąglone krawędzie, przesunięte w górę deski, dzięki czemu ostre brzegi raili czy innych przeszkód nie są jej straszne i jest bardziej odporna na zniszczenia. Jednocześnie deska bardzo dobrze trzyma na krawędziach i ułatwia wykonywanie ostrych skrętów.
H.I.T. Base
Odporny na uszkodzenia ślizg spiekany który wydaje się być szybszy na przeszkodach. Jest to najwyższej jakości ślizg jaki możesz dostać, jeśli twoim celem jest okiełznanie tylu przeszkód ile tylko będziesz w stanie. (mówiąc po naszemu High Impast Technology to tak jakby technologia „wysokich lotów” 😛 )
Slider fins
Nylon w połączeniu z włóknami szklanymi powoduje że finy są dodatkowo wzmocnione, mają płaskie grzbiety, dzięki czemu deska jest chroniona podczas jazdy po przeszkodach.
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.

Długość135
Inserty6″
Szerokość tip/tail23,4
Talia40,1
Rocker2,6cm / hybrid
Poziom zaawansowaniaśrednio zaawansowani – zaawansowani
Waga ridera45-77 kg