Fresh Island Festival & Wake Camp 2017

To najgorętszy wyjazd tego lata gdzie możecie połączyć pływanie na wake’u z najlepszymi imprezami – to wszystko w dniach 07.07 – 16.07.2017.

Chorwacka wyspa Pag z piękną plażą Zrće oferują fanom hip-hopu i amatorom słońca coś niezwykłego: miejsce, gdzie można zobaczyć najgorętsze nazwiska sceny hip-hopowej, pobawić się w wielu lokalnych klubach z basenami, lub skorzystać z wielu atrakcji na plaży jak skutery, bungee, blob oraz Wake Park z wieloma przeszkodami i skoczniami, gdzie codziennie będą odbywały się szkolenia, warsztaty freestylowe i testy renomowanych firm wake.

Niedawno odsłonięto nazwiska, które swoją osobą uświetnią występ: Sean Paul, French Montana, Dj Jazz Jeff, Dj Tim West Wood, Rae Sreemmurd, Krept&Conan, Lady Leshurr i inni. Festiwal Fresh prócz występów gwiazd światowego formatu oferuje imprezy na plaży, imprezy przy basenie, rejs imprezowym statkiem oraz wiele innych atrakcji w okolicy.

Wakepark oddalony jest ok 3 km od centrum miasta Novalja, tuż przy imprezowego centrum wszechświata, gdzie odbywają się największe imprezy w całej Chorwacji – Zrce Beach. Wakepark usytuowany jest na morzu w zatoce, położonej od strony lądu, dlatego praktycznie nie ma tam fal. Kabel rozpięty jest między 5 słupami, ustawiony jest na prawą nogę. Na wodzie znajduje się kilka przeszkód, w tym dwa kickery ( większy i mniejszy) oraz boksiki.

Cena wyjazdu: 1199 zł
Szczegóły oferty: TUTAJ