deski wakeboardowe slingshot 2017

Slingshot Wakeboards 2017

Dzisiaj prezentujemy wam kolekcję desek wakeboardowych Sligshot 2017. Jeśli chodzi o samą kolekcję i to co widać na pierwszy rzut oka to  pojawiły się dwa nowe modele – damski Valley oraz męski Solo. Valley to damski odpowiednik Terraina, czyli bardzo elastyczna deska na przeszkody do wakeparku. Solo natomiast to zupełnie nowy model stworzony od podstaw. To bardzo wszechstronna deska z kanałami, która najlepiej czuje się w wakeparku, przy trikach z krawędzi ale również całkiem dobrze radzi  sobie za łodzią.

Dwa nowe deski wakeboardowe w kolekcji to tylko namiastka tego co zmieniło się od strony technologicznej, a tutaj zmieniło się niemal wszystko.

Carbonowe Inserty

Innowacyjne inserty Carbon Bedrock zamiast na twardym poliuretanie zostały zamontowane na elastycznym listku z włókna węglowego (carbonu). Dzięki temu Slingshot mógł zrezygnować z systemu fasttrack jednocześnie jeszcze bardziej zwiększając elastyczność i wytrzymałość deski. Nowe inserty są nie tylko 30% bardziej wytrzymałe od standardowych sztywnych poliuretanowych płytek oraz systemu fasttrack, ale również znacząco lżejsze. Ponadto mają standardowy europejski gwint M6

Technologia Flex Tip

Kultowa konstrukcja niezwykle cienkich i lekkich rdzeni drewnianych jest teraz ekstremalnie mocno zatemperowana na końcach. Ostatnie 25 centymetrów deski jest prawie dwukrotnie cieńsze niż środkowa sekcja i kilkakrotnie bardziej elastyczne. To powoduje, że deska dokładnie na tym odcinku niemal sama klei się do przeszkody, zapewniając jeszcze bardziej ekstremalne pressy przy minimum wysiłku.

Ślizg Ballistic Park Base

Warstwa nowego materiału o grubości 0.7mm zapewni lata jazdy po przeszkodach, bez martwienia się o przetarcia spodu. Metal, plastik, drewno, trawa czy błoto – nie ma znaczenia dla nowego spodu w technologii Ballistic Park Base. Poradzi sobie ze wszystkim bez mrugnięcia okiem! W dodatku jest ponad dwa razy bardziej śliski niż nasz poprzedni base

Krawędzie Fusion Sidewalls

Podczas gdy większość producentów sztukuje krawędź z kilku kawałków materiału, Slingshot wdrożył zaawansowaną technologię wtryskiwania ciekłego poliuretanu, w sposób który pozwala mu wytłoczyć całą krawędź w jednym kawałku, uzyskując kształty, które do tej pory były po prostu niemożliwe. To sprawia, że krawędzie Slingshota są najbardziej pancerne na rynku!

Pionowo Laminowany rdzeń drewniany

Każdy rdzeń jest ręcznie laminowany przyjaznymi dla środowiska laminatami, opatentowaną przez Slingshota technologią, która jako jedyna na rynku zapewnia niezrównanie cienkie i lekkie deski o pancernej wytrzymałości. Slingshot ponad dekadę temu postawił wszystko na jedną kartę i jako pierwszy wprowadził do wake’a drewniane deski dające niesamowity flex. Pierwsi, którzy dokonali rewolucji w deskach dając nam wszystkim Flex! …First in Flex! Dzisiaj, praktycznie wszystkie firmy próbują naśladować Slingshota wprowadzając drewniane modele z flexem.

Slingshot Nomad 2017

slingshot Nomad 2017

Slingshot Response 2017

slingshot response 2017

Slingshot Pill 2017

slingshot pill 2017

Slingshot Super Groom 2017

slingshot super groom 2017

Slingshot Oli 2017

slingshot oli 2017

Slingshot Pearl 2017

slingshot pearl 2017

Slingshot Solo 2017

slingshot solo 2017

Slingshot Whip 2017

slingshot whip 2017

Slingshot Valley 2017

slingshot valley 2017

Slingshot Terrain 2017

slingshot terrain 2017

Slingshot Shredtown 2017

slingshot shredtown 2017

Slingshot Reflex 2017

slingshot reflex 2017

Slingshot Windsor 2017

slingshot windsor 2017

Flex w deskach Slingshot