plakat wake camp stawiki 2019

Wake Camp Stawiki

Zapraszamy dzieciaki, młodzież oraz dorosłych na niepowtarzalny WakeCamp, który odbędzie się w Wake Zone Stawiki Najnowocześniejszym i najlepszym Wake Parku w naszym kraju, który był organizatorem Mistrzostw Polski w zeszłym sezonie, a w tym roku organizowane są tam Mistrzostwa Europy.


Podczas naszego obozu Wasze pociechy będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej. Instruktorzy zapewnią odpowiedni rozwój umiejętności wakeboardowych, jak i zapewnią najlepszą zabawę nie tylko na wodzie. Wake Zone Stawiki to miejsce które co roku się rozwija, stawia na bezpieczeństwo i najlepszy sprzęt oraz szkolenie w bezpiecznych warunkach. Wszystkie przeszkody i skocznie są renomowanej firmy Wakepro. Podczas szkolenia każdy będzie miał możliwość testować również najlepszy sprzęt wakeboardowy renomowanych firm wake. Do tego podczas zajęć instruktor ma bezpośredni kontakt z kursantem na wodzie, dzięki systemowi Bbtalkin co wpływa na bezpieczeństwo i szybki progres.

Atrakcje podczas Wake Camp Stawiki

Oprócz wakeboardu na uczestników czeka wiele innych atrakcji jak:
– zabawa na aquatorze
– zajęcia równoważne na trickboardach i gyroboardzie
– trampoliny w Tramp Klub – Twój Park Rozrywki – Sosnowiec
– surfing i relaks w Wodny Park Tychy
– warsztaty wideo z HERO Polska oraz testy kamer GoPro
– wyciąg 2.0 do nauki i doskonalenia trików z krawędzi
– pokazy filmów szkoleniowych i filmów extremalnych
– warsztaty kulinarne w Przystań na Stawikach
– yoga oraz relaksacja z BLACKROLL POLSKA
– foto i wideo coaching, tak aby umiejętności każdego dnia były coraz lepsze

Nasza baza noclegowa to idealne miejsce położone tuż obok wake parku. Dom sportowca daje nam do dyspozycji pokoje w pełnym węzłem sanitarnym, tv, a dookoła boiska, bieżnie, siłownia na świeżym powietrzu. Wszystko przygotowane po to aby spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu i w ciągłym ruchu 🙂 Bo właśnie po to są WAKACJE !!!


Czekają Was 3 posiłki dziennie, smaczna i zdrowa kuchnia tak aby mieć codziennie dużo energii na jazdę na wake`u.


Stawiamy na kameralną grupę, więc liczba miejsc jest ograniczona tak aby sobie nie robić kolejek na wake parku, więc nie zwlekać z rezerwacją 🙂

Wszystkie szczegóły oferty i zapisy na obóz młodzieżowy znajdziesz
https://bit.ly/2Wu2fxh
Oferta dla rodzin lub dorosłych i zapisy na
https://bit.ly/2QxhWSy
Do zobaczenia na campie 🙂