Wake Camp Rueda Januszkowice

Wake Camp Rueda Januszkowice to propozycja na aktywne spędzenie wakacji dla dzieci i młodzieży. W dniach 6-12.08.20017 EHschool zabierze was do najlepszego wakeparku w Polsce gdzie pod okiem wyszkolonej kadry będziecie mogli zacząć przygodę z wakeboardingiem lub wejść na wyższy poziom.

Januszkowice dołączyły do najlepszych ośrodków wakeboardowych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rueda to największy ośrodek wake`owy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym. Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na Świecie, razem z przeszkodami Unit Parktech tworzy idealny plac zabaw dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Dodatkowo wyciąg dwusłupowy 2.0 , który świetnie nadaje się do nauki i doskonalenia umiejętności jest idealnym dopełnieniem zajawki wakeboardowej.

Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

Cena: 1690 zł (zawiera zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, szkolenie, program)
Szczegóły oferty TUTAJ