Jobe Unix 2014

Jobe Unix to bardzo dobra deska dla początkujących i średnio zaawansowanych riderów. Możesz wiele się na niej nauczyć. Dzięki dużej wytrzymałości rdzenia deska jest w stanie naprawdę dużo wytrzymać!

Już od pierwszej chwili kiedy wskoczysz w wiązania poczujesz że można się w niej zakochać! Ta deska potrafi zrobić wszystko! I właśnie dlatego, że tak łatwo się na niej jeździ i robi postępy, łatwo można też ją pokochać ! Chcesz podnieść swoje umiejętności i przenieść się na wyższy poziom wtajemniczenia?? Unix z pewnością Ci w tym pomoże! Cena katalogowa: 1549zł. Deska do kupienia tutaj

jobe-unix-2014

Armed Core
Poliuretanowy rdzeń z wbudowanymi wzmocnieniami ABS i odpowiednio uformowanymi finami tak aby łatwiejsze było utrzymywanie deski na wodzie i aby była odporna na zniszczenia podczas korzystania ze sprzętów w wakeparku. ABS to bardzo silny i wytrzymały materiał termoplastyczny.
Hybrid Rocker
Ten rocker to połączenie rockera zwykłego z tym 3-stopniowym i bierze on z nich to co najlepsze: szybkiego popa i konsekwencję. Agresywność zaczerpnięta z rockera 3-stopniowego oraz stabilność charakterystyczna dla zwykłego rockera dają doskonałą kombinację dzięki której deska jest szybka i stabilna.
Rolled Edge
Pomaga zabezpieczyć deskę przed rozwarstwianiem się na krawędziach. Dzięki tej technologii złączenia warstw deski widoczne na krawędziach umiejscowione są bliżej górnej warstwy deski, a nie ślizgu. Dzięki temu możesz atakować kickery i slidery bez obaw, że Twoja deska rozwarstwi się przy uderzeniu. Dzięki temu deska nabiera też lepiej prędkości na wodzie.
Molded Fins
Zintegrowane finy dzięki którym deska lepiej trzyma się na wodzie i jest bardziej stabilna podczas lądowania.
Triaxial
Jest t o specjalny splot włókna szklanego w którym włókna zostały ułożone pod trze-ma kątami (0, +45, -45) zgodnie z przebiegiem od nosa do taila. Redukuje to wagę deski, zwiększa flex i ułatwia skręcanie. Trójkierunkowe włókna szklane są niezwykle wytrzymałym rodzajem splotu, który znajduje doskonałe zastosowanie w deskach wakeboardowych Jobe.
PC Fins
1.0 polikarbonowe finy – dzięki nim deska szybko reaguje i łatwiejsze jest trzymanie na krawędzi.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.