Jobe Click 2014

Jeśli masz tą deskę, wszystko co chcesz zrobić na wodzie będzie znacznie prostsze! Już od momentu kiedy wskoczysz w wiązania, poczujesz różnicę! Nasze przedłużone finy doskonale utrzymują deskę na wodzie i umożliwiają szybsze reagowanie i łatwiejsze wykonywanie ostrych skrętów. Oznacza to że nie przegapisz żadnej przeszkody! W całej rodzinie desek Jobe nie ma żadnej innej, która byłaby podobna do tej! Przekonaj się sam co czyni ją tak wyjątkową! Cena katalogowa: 1379 zł. Deska do kupienia tutaj

 

jobe click 2014

Armed Core
Poliuretanowy rdzeń z wbudowanymi wzmocnieniami ABS i odpowiednio uformowanymi finami tak aby łatwiejsze było utrzymywanie deski na wodzie i aby była odporna na zniszczenia podczas korzystania ze sprzętów w wakeparku. ABS to bardzo silny i wytrzymały materiał termoplastyczny.
Continuous Rocker
Deska podkręcona, płaska w środkowej części. Deska wakeboardowa która posiada 3-stopniowy rocker charakteryzuje się trzema odrębnymi warstwami zlokalizowanymi na spodzie deski. Dzięki temu twoja deska ma większego pop’a kiedy uderzasz w fale (możesz wyżej się wybić).
Tri-tech
Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Trilogy osiągnięto zmniejszenie zużywania się deski podczas uderzania o przeszkody. Technologia ta polega na umieszczeniu trzech identycznych i całkowicie płaskich obszarów jeden obok drugiego na środku ślizgu.
Crossbreed
Wzięliśmy to co najlepsze z dwóch desek i połączyliśmy w jedno aby stworzyć idealnego „mieszańca”. Deska ma zaokrąglone krawędzie, przesunięte w górę deski, dzięki czemu ostre brzegi raili czy innych przeszkód nie są jej straszne i jest bardziej odporna na zniszczenia. Jednocześnie deska bardzo dobrze trzyma na krawędziach i ułatwia wykonywanie ostrych skrętów.
Molded Fins
Zintegrowane finy dzięki którym deska lepiej trzyma się na wodzie i jest bardziej stabilna podczas lądowania.
PC Fins
1.0 polikarbonowe finy – dzięki nim deska szybko reaguje i łatwiejsze jest trzymanie na krawędzi.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.
Długość139143
Inserty6″6″
Szerokość tip/tail30,031,7
Talia42,243,4
Rocker2,6cm / continous2,6cm / continous
Poziom zaawansowaniaśrednio zaawansowani / zaawansowaniśrednio zaawansowani / zaawansowani
Waga ridera70-100 kg> 80 kg