Jobe Cloud 2014

 

Deska Cloud została stworzona dla początkujących i średniozaawansowanych riderek. Zrobiliśmy co w naszej mocy aby deska była bezpieczna i ułatwiała progres –dodaliśmy ABS na ściany boczne aby ograniczyć zużywanie się deski oraz zastosowaliśmy bardzo silny rdzeń drewniany. Dzięki ciągłemu rockerowi który umożliwia super miękkie lądowania dosłownie poczujesz jakbyś lądowała na chmurze!! I jak tu jej nie pokochać? Tak więc zejdź na ziemię i wypróbuj ją!! Cena katalogowa: 1449 zł

jobe-cloud-flex-2014

Nature core (rdzeń drewniany)
Mocny, trwały i solidny, całkowicie drewniana konstrukcja dzięki której deska posiada kontrolowany flex na przeszkodach i absorbuje uderzenia na wodzie (zderzenia z wodą).
Continuous rocker
Po prostu gładki i ciągły łuk. Dzięki temu rockerowi deska posiada gładko zakrzywiony kształt. Deski wyposażone w ten rodzaj rockera zapewniają szybki, gładkie przejazdy i znacznie ułatwiają wykonywanie skrętów. Dzięki niemu możesz również łatwiej generować prędkość. Prędkość w połączeniu z bardzo przewidywalnym popem pozwolą ci zachować kontrolę nad deską na wodzie. Deski wakeboardowe z ciągłym rockerem świetnie nadają się do carvingu.
Armor base
Wzmocniony rdzeń spiekany – jest bardziej odporny na zniszczenia powstające podczas uderzeń w slidery czy kickery niź wszystkie inne rodzaje rdzeni stosowanych przy produkcji desek wakeboardowych. Właściwości tego ślizgu są szczególnie widoczne podczas jazdy po przeszkodach.
Slider fins
Nylon w połączeniu z włóknami szklanymi powoduje że finy są dodatkowo wzmocnione, mają płaskie grzbiety, dzięki czemu deska jest chroniona podczas jazdy po przeszkodach.
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.
Długość132137
Inserty6″6″
Szerokość tip/tail27,529
Talia41,442,44
Rocker2,4cm / continous2,5cm / continous
Poziom zaawansowaniazaawansowanizaawansowani
Waga ridera32-64 kg63-95 kg