Jobe Brigade 2014

Ta deska idealnie wpasuje się do Twojego stylu, popa i poziomu umiejętności. Jako deska przejściowa pomiędzy poziomem średniozaawansowanym a zaawansowanym Brigade jest rozwiązaniem jakiego jeszcze nie było – a to wszystko dzięki adaptacyjnemu hybrydowemu rockerowi i technologii płaskiej góry deski. Kolejna zaleta – możesz ślizgać się po railach i atakować kickery dzięki zastosowanemu rdzeniowi Amor Base, bez jakiegokolwiek uszkodzenia deski. Cena katalogowa: 1499 zł. Deska do kupienia TUTAJ

jobe-brigade-flex-2014

Solid Core
Funkcjonalnie i solidnie uformowany poliuretanowy rdzeń który znalazł już zastosowanie w wielu deskach wakeboardowych.
Hybrid Rocker
Ten rocker to połączenie rockera zwykłego z 3-stopniowym. Agresywność zaczerpnięta z rockera 3-stopniowego oraz stabilność charakterystyczna dla zwykłego rockera dają doskonałą kombinację dzięki której deska jest szybka i stabilna
Rolled Edge (zaokrąglone krawędzie)
Pomaga zabezpieczyć deskę przed rozwarstwianiem się na krawędziach. Dzięki tej technologii złączenia warstw deski widoczne na krawędziach umiejscowione są bliżej górnej warstwy deski, a nie ślizgu. Dzięki temu możesz atakować kickery i slidery bez obaw, że Twoja deska rozwarstwi się przy uderzeniu. Dzięki temu deska nabiera też lepiej prędkości na wodzie.
Flat top (płaski wierzch deski)
Deska całkowicie płaska na wierzchu, dzięki czemu jest bardziej „żwawa” a ty lepiej czujesz ją pod wiązaniami.
Armor Base
Wzmocniony rdzeń spiekany – jest bardziej odporny na zniszczenia powstające podczas uderzeń w slidery czy kickery niż wszystkie inne rodzaje rdzeni stosowanych przy produkcji desek wakeboardowych. Właściwości tego ślizgu są szczególnie widoczne podczas jazdy po przeszkodach.
Slider fins
Nylon w połączeniu z włóknami szklanymi powoduje że finy są dodatkowo wzmocnione, mają płaskie grzbiety, dzięki czemu deska jest chroniona podczas jazdy po przeszkodach.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.
Długość134139
Inserty6″6″
Szerokość tip/tail31,1231,75
Talia42,4242,8
Rocker2,45cm / hybrid2,55cm / hybrid
Poziom zaawansowaniazaawansowanizaawansowani
Waga riderado 82 kg> 63 kg