GIRLS ON WAKE / 10 sierpnia / wake up silesia

Po raz drugi w tym sezonie szarpnijsie.pl zawita ze swoja babska imprezą na Śląsk , 10 sierpnia, w niedziele wracamy z GOW do WAKE UP SILESIA. aby kolejny raz spotkać sie w tak pozytywnym damskim gronie.

 

Zamykamy wakepark, wypraszamy panów, aby swoich sił, bez kompleksów mogła spróbować płeć piękna. Jest to idealny sposób, dla wszystkich kobitek aby rozpocząć swoją przygode z wakiem. !!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny , zarówno te, które już stawiały swoje kroki na wakeu, i chciałby nauczyć się czegoś nowego jak i te które do tej pory tylko z leżaczka obserwowały poczynania innych a same bały się spróbować.

Naszemu babskiemu spotkaniu towarzyszyć oczywiście będzie pozytywna muzyczka ,a dla wszystkich rajderek będziemy mieć mały poczęstunek a także liczne upominki od sponsorów.

 

Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to boardshorty – lub jakieś inne spodenki, jakaś koszulke – najlepiej żeby była to lycra. Przydać sie też moze jakiś kocyk do opalania oraz koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu !!

Cała impreza zostanie skwapliwie uwieczniona przez jednego z paparazzi z szarpnijsie familii, żeby każda z dziewczyn miała pamiątkę.

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe 79 zeta – w tym pływanie, instruktorzy, wypożyczenie sprzętu, małe conieco, upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

 

ZAPISY :
http://szarpnijsie.pl/index/category/id/51

Blizsze info
www.szarpnijsie.pl
Karolina Czarna Czarnik
czarna@szarpnijsie.pl
Tel 606474724

Patronat medialny
www.youcanwake.com
www.wakestyle.pl

Partnerzy
ORGINAL SOURCE, AVETPHARMA, FROM FROGGY WITH LOVE