Wake Up Silesia

wakeupsilesiaWakepark zakończył działalność w sezonie 2016.

Wyciąg znajduje się na terenie OSiR „Skałka” w Świętochłowicach. Konstrukcja opiera na dwusłupowym systemie 2.0 firmy Sesitec. Do dyspozycji użytkowników jest tor o długości 200 metrów, wzdłuż którego znajdziecie kickery i boxy. Konstrukcja wyciągu pozwala na swobodne pływanie po wyznaczonym torze początkującym, a także wykonywanie skomplikowanych ewolucji znawcom tematu. Dzięki 9-cio metrowym słupom pływanie jest jeszcze łatwiejsze, a tricki bardziej spektakularne. Renoma i doświadczenie firmy Sesitec stanowią gwarancję bezpieczeństwa.

 

Przy wyciągu znajdziecie wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu i małe zaplecze gastronomiczne. W wypożyczalni znajdziecie wiele rodzajów desek w zależności od wagi, wzrostu oraz poziomu umiejętności, a także pianek, kasków, kamizelek. Na terenie Ośrodka „Skałka” znajdują się także korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i koszykówki, restauracja. Wyciąg czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00 – 20.00

Cennik

Karnet godzinny40 zł
Wynajęcie wyciągu / godzinę150 zł
Karnet całosezonowy1799 zł*
Wypożyczenie deski / godzinę15 zł
Wypożyczenie deski do pływania  po przeszkodach / godzinę30 zł
Wypożyczenie pianki / godzinę10 zł
Wypożyczenie kasku / godzinę 5 zł

W ceny karnetów wliczone jest wypożyczenie kamizelki wypornościowej. W przypadku karnetu godzinnego z wyciągu korzysta maksymalnie 5 osób, a pływanie odbywa się w systemie zmian co 4 kółka. Jeśli wynajmujecie wyciąg na wyłączność, nie ma ograniczenia ilości korzystających. Przy wynajęciu wyciągu na ponad 2 h, w cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu. Pływanie dozwolone jest wyłącznie w kasku.
*Pływanie tak jak w przypadku karnetu godzinnego, bez kolejki, w cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu.
Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji wyciągu pod numerem: 531 777 310

 

Kontakt:

Wake Up Silesia Michał Śnit, Aleksandra Losa Spółka Cywilna
NIP:6482765430
REGON: 242879246
Telefon: 531 777 310
E-mail: wakeupsilesia@gmail.com

 

Dojazd

Wyciąg Wake Up Silesia znajduje się w samym środku Śląska na terenie OSiR-u „Skałka” w Świętochłowicach, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej (zjazd przy salonie Renault).

Ocena wakeparku:
Ocena użytkowników4 Votes
5.8
5.8