girls on wake krk

Girls On Wake

Zapraszamy na kolejną edycję babskiej imprezy GIRLS ON WAKE podczas której odbędą się szkolenia od podstaw oraz szkolenia dla zaawansowanych. Zapraszamy w najbliższą niedzielę 6 sierpnia do Wakepark Kraków.

 

Jak zawsze zapraszamy przede wszystkim nowincjuszki, te z Was dziewczyny, które do tej pory nie mmiały okazji spróbować swoich sił na wakeu – zapisujcie się !, nauczymy Was wszystkie !
Zapraszamy również dziewczyny, które zawsze są chętne popływać w damskim gronie oraz nauczyć się czegoś nowego!

 

To już 5 sezon , kiedy SZARPNIJSIE.PL organizuje w KRAKOWIE wakeowe imprezy przeznaczone tylko i wyłącznie dla dziewczyn .

 

Dla wszystkich rajderek przewidziany jest mały poczęstunek, coś do picia, stado dmuchanych flamingów, pozytywna nutkę oraz jak zwykle masę gadżetów do rozdania !!

 

Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to pozytywne nastawienie. Przydać się też może jakiś kocyk do opalania oraz koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu !!

 

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe :

GRUPA OD PODSTAW – 69 zeta – w tym pływanie ( minimum 15 minut na wodzie, ale zazwyczaj są to dwa wejścia po 10 minut co na pierwszy raz jest naprawdę bardzo duzo) , instruktorzy uczący od zera, wypożyczenie sprzętu, małe conieco, wejście na teren zalewu Kryspinów, welcompacki ( Original Source Nie Zawiera Rutyny, Hean), upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

GRUPA PRO 89zeta – w tym pływanie ( dwa wejścia po 10 minut) oraz doświadczony instruktor, który dokładnie wytłumaczy Ci sztuczkę, trick którego chciałabyś się nauczyć – od tych najprostszych typu 36 na wodzie, po trochę bardziej skomplikowane tricki na przeszkodach, czy z zacięcia.
LIczba miejsc ograniczona – dwie grupy po 3 osoby.

ZAPISY :
http://szarpnijsie.pl/index/category/id/48 lub na czarna@szarpnijsie.pl