Girls on Wake Kraków

28 czerwca, w NIEDZIELE, od godziny 12.00, zapraszamy wszystkie panie do Kryspinowa do WAKEPARK KRAKÓW, zamykamy wyspę, wypraszamy panów, aby swoich sił, bez kompleksów mogła spróbować płeć piękna. Jest to idealny sposób, dla wszystkich kobitek aby rozpocząć swoją przygode z wakiem. !!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny , zarówno te, które już stawiały swoje kroki na wakeu, i chciałby nauczyć się czegoś nowego jak i te które do tej pory tylko z leżaczka obserwowały poczynania innych a same bały się spróbować.

To juz 3 sezon , kiedy SZARPNIJSIE.PL organizuje wakeowe imprezy przeznaczone tylko i wyłącznie dla dziewczyn .W tym sezonie po raz drugi w WAKEPARK KRAKÓW.

Naszemu babskiemu spotkaniu twarzyszyć oczywiście będzie pozytywna muzyczka serowowana przez zaprzyjaźnionych z nami DJów,a dla wszystkich rajderek będziemy mieć mały poczęstunek oraz dobrze nam już znane ciacha z cukierni Samanta a także liczne upominki od sponsorów.

Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to boardshorty – lub jakieś inne spodenki, jakaś koszulke – najlepiej żeby była to lycra. Przydać sie też moze jakiś kocyk do opalania oraz koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu !!

Cała impreza zostanie skwapliwie uwieczniona przez jednego z paparazzi z szarpnijsie familii, żeby każda z dziewczyn miała pamiątkę.

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe 69 zeta – w tym pływanie ( minimum 15 minut na wodzie, cyzli standardowa jedna kratka), instruktorzy, wypożyczenie sprzętu, małe conieco, upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

ZAPISY :
http://szarpnijsie.pl/index/category/id/48

Blizsze info
www.szarpnijsie.pl
Karolina Czarna Czarnik
czarna@szarpnijsie.pl
Tel 606474724