Jobe Vanity 2014

Jest jeden bardzo ważny powód, dlaczego nowe wiązania Jobe Vanity są tak niewiarygodnie doskonałe! Chodzi o to, że poza nowym wyglądem i designem wiązania te są niezwykle funkcjonalne, wygodne i przyciągające wzrok. Zakładanie naszych najtwardszych, najwyższych wiązań jeszcze nigdy nie było tak proste! Nasze silnie przeprojektowane strapy na rzepy są wbudowane bezpośrednio w buta przez co trzymają stopę bardzo mocno. Po prostu sprawdź je! Cena katalogowa: 999zł

 

boating_393114009 LS

Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole (komfortowa wkładka)
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Strapy
Trzy strapy 4,5 cm, na rzepy, dzięki którym zarówno szybko wskoczysz w wiązania jak i je zdejmiesz.
Adjustable (możliwość regulacji)
Możliwość dopasowania do różnego kształtu i wielkości stopy.
Foot Cloud Liner
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.
US4-77,5-1111-14
EU35-3940-4445-48,5