Jobe Maddox 2014

Wiązania Jobe Maddox zostały opracowane przy udziale Austina Hair’a. Technologia zastosowana wewnątrz odróżnia te wiązania od wszystkich innych jakie możecie spotkać dzisiaj na wodzie!

Buty idealnie dopasują się do twojej stopy aby udźwignąć wszystko co będziesz chciał robić! Wiązania Maddox to nie tylko same wiązania w których możesz zabezpieczyć swoje stopy dzięki sznurowadłom ale również takie, w których dodatkowo zastosowano tylko jeden strap abyś mógł mieć uczucie pewnej „wolności”. A ponieważ wiązania Maddox zostały tak starannie wykonane, wyglądają świetnie i każdy rider czuje się w nich komfortowo. Po prostu musisz je wypróbować! Cena katalogowa: 1599zł. Wiązania kupisz TUTAJ.

 

jobe maddox bindings

Straps
Trzy strapy 4,5 cm, na rzepy, dzięki którym zarówno szybko wskoczysz w wiązania jak i je zdejmiesz.
Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Lace Base
Poręczna kieszeń boczna do przechowywania uchwytów od sznurowadeł
Foot Cloud
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.

US67-7,58-8,591011-12
EU3839-4041-42434445-46