Jobe Liberty 2014

Jobe Liberty 2014 jest bez wątpienia najbardziej wszechstronną deską w kolekcji. Pierwszorzędna konstrukcja z grafiką godną dzieła sztuki, Liberty to najbardziej rewolucjna deska Jobe. Niesamowicie wytrzymała technologia High Impact oraz krawędź deski wykończony materiałem ABS sprawi, że ta deska odmieni Twój styl pressów i slide’ów. Dzięki potrójnemu wypłaszczeniu deski Liberty ląduje niesamowicie miękko. Dodatkowo deska dysponuje bardzo dobrym popem.  Cena katalogowa: 1999 zł

jobe-liberty-flex-2014

Rdzeń mieszany (Blended core)
Rdzeń mieszany to nic innego jak idealny związek pomiędzy drewnem i pianką PU. Wykonany jest z elastycznego drewna paulowni oraz pianki PU co zapewnia optymalną kombinację elastyczności i siły. Są to doskonałe właściwości które pomogą podczas korzystania z wakeparku.
Hybrydowy Rocker
Hybrydowy rocker to połączenie 3-stopniowego rockera i continous rockera. W efekcie otrzymujemy hybrydę która posiada zalety obu rockerów. Agresywność zaczerpnięta z rockera 3-stopniowego oraz stabilność charakterystyczna dla zwykłego rockera dają doskonałą kombinację dzięki której deska jest szybka i stabilna.
Tri-tech
Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Trilogy osiągnięto zmniejszenie zużywania się deski podczas uderzania o przeszkody. Technologia ta polega na umieszczeniu trzech identycznych i całkowicie płaskich obszarów jeden obok drugiego na środku ślizgu.
Traxial Layup
Jest t o specjalny splot włókna szklanego w którym włókna zostały ułożone pod trze-ma kątami (0, +45, -45) zgodnie z przebiegiem od nosa do taila. Redukuje to wagę deski, zwiększa flex i ułatwia skręcanie. Trójkierunkowe włókna szklane są niezwykle wytrzymałym rodzajem splotu, który znajduje doskonałe zastosowanie w deskach wakeboardowych Jobe.
H.I.T. Base
Odporny na uszkodzenia ślizg spiekany który wydaje się być szybszy na przeszkodach. Jest to najwyższej jakości ślizg jaki możesz dostać, jeśli twoim celem jest okiełznanie tylu przeszkód ile tylko będziesz w stanie. (mówiąc po naszemu High Impast Technology to tak jakby technologia „wysokich lotów” 😛 )
Slider fins
Nylon w połączeniu z włóknami szklanymi powoduje że finy są dodatkowo wzmocnione, mają płaskie grzbiety, dzięki czemu deska jest chroniona podczas jazdy po przeszkodach.
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.
Inserty M6
Całkiem nowe inserty Jobe M6 które wprowadzają nowe standardy w wakeboardingu. Gwint metryczny zastosowany w nowych insertach M6 powoduje, że inserty te są po prostu mniejsze.

Długość135140
Inserty6″6″
Szerokość tip/tail30,631,6
Talia42,543,5
Rocker2,6cm / hybrydowy2,7cm / hybrydowy
Poziom zaawansowaniazaawansowanizaawansowani
Waga ridera45-77 kg> 75 kg