Jobe Hera 2014

Przez te nowe wiązania Hera, bogowie Olimpu mogą poczuć się zazdrośni! Całkowicie nowe, przeprojektowane tak aby wyglądały jak modne w tym sezonie sneakersy, z zastosowaniem podwójnego sznurowania, dadzą twojej stopie idealne dopasowanie i poczucie komfortu.

Jest to naprawdę najlepiej wyglądający damski but wakeboardowy dostępny na rynku, a przy tym wykorzystano przy nim te same technologie co przy męskim Liberty, więc możesz być pewna że jest naprawdę dobry! Cena katalogowa: 1549 zł. Wiązania do kupienia TUTAJ

 

boating_393014005 ST 2

Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole (komfortowa wkładka)
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Lace Base
Poręczna kieszeń boczna do przechowywania uchwytów od sznurowadeł
Foot Cloud Liner
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Dual Lace
Podwójne sznurowanie, które zapewni ci lepsze wsparcie i dopasowanie ponieważ możesz docisnąć lub poluzować sznurowanie na kostce i stopie niezależnie od siebie.
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.

US6-788,5-9,5
EU36-373839-41