Jobe Conflict 2014

Komedia i wakeboarding nie często łączą się ze sobą, ale jeśli już tak się zdarza, to wychodzi z tego coś pięknego! Całkowicie nowe wiązania Conflict są absolutnie niesamowite!

Wysokiej jakości stylowy but który powstał przy udziale zwariowanego team ridera marki Jobe – Juliana Cohen’a. Jest to jedno z najpopularniejszych wiązań w kolekcji Jobe. Te wysokie wiązania z podwójnym sznurowaniem pozwolą ci robić różne szalone rzeczy zarówno jadąc za łódką jak i na wyciągu. Te komfortowe wiązania z całą pewnością staną się idealnym towarzyszem twojego stylu życia. Zabaw się i zaszalej z nowymi wiązaniami Jobe!! Cena katalogowa: 1549 zł. Wiązania kupisz tutaj

 

boating_393014003 ST 2

Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole (komfortowa wkładka)
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Lace Holder
Chroni sznurowadła przed wydostawaniem się z butów podczas jazdy
Foot Cloud Liner
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Flex
Podwójne sznurowanie, które zapewni ci lepsze wsparcie i dopasowanie ponieważ możesz docisnąć lub poluzować sznurowanie na kostce i stopie niezależnie od siebie.
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.

US67-7,58-8,591011-12
EU3839-4041-42434445-46