Jobe Charm 2014

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co dziewczyny potrafią zrobić na wodzie! A jako że dziewczyny zwracają uwagę na detale, wakeboarding w ich wykonaniu zaczyna piąć się na wyżyny! Stworzyliśmy więc dla nich wiązania Charm! Tak, dziewczyny, pokochacie te wiązania! But jest bardzo stylowy i przy tym zachowuje wszelkie właściwości techniczne. Z trzema supermocnymi i przeprojektowanymi specjalnie pod kątem kobiecej stopy strapami, w niczym nie jest gorszy od butów męskich. Ten but jest stworzony dla dziewczyn i również zaprojektowany właśnie przez dziewczyny! Więc co wy na to drogie Panie?? Po prostu musicie je wypróbować!

 

Stretch n’flex panel
But jest na tyle elastyczny w pięcie i kostce że nie ma problemu z wykonywaniem wszelkich ruchów podczas jazdy, a przy tym wiązanie jest na tyle sztywne, że możesz czuć się pewnie i stabilnie.
Kidneys
Utrzymuje ścięgno Achillesa w odpowiedniej pozycji i pomaga w utrzymaniu twojej kostki w taki sposób aby cała stopa nie przemieszczała się we wiązaniu.
Comfort Insole (komfortowa wkładka)
Miękka, egronomicznie uformowana wkładka która absorbuje nadmiar energii podczas jazdy i daje ci uczucie komfortu.
Strapy
Trzy strapy 4,5 cm, na rzepy, dzięki którym zarówno szybko wskoczysz w wiązania jak i je zdejmiesz.
Adjustable (możliwość regulacji)
Możliwość dopasowania do różnego kształtu i wielkości stopy.
Foot Cloud Liner
Trzy warstwy pianki ułatwiają precyzyjne wykonywanie ruchów i zapewniają lepszą odporność podczas uderzeń. Twoja stopa pokocha ten system!
Śruby M6
Wszystkie wiązania Jobe w kolekcji 2014 zostały fabrycznie wyposażone we wkręty metryczne M6. Dzięki nim poczujesz że Twoje wiązanie będzie mocno i ściśle połączone z deską a ty uzyskasz najwyższy poziom kontroli nad deską.
US5-88-11
EU35-38,538,5-43