TURCJA – WAKE CAMP HIP-NOTICS

7 Dniowy wyjazd do Turcji na Wake Camp HIP-NOTICS. Wyjazd w terminie 05.05-12.05. Cena 2 450 PLN / osoba. W cenie zawarty jest transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz szkolenia.

Zapraszamy na wiosenny wakeboard w gorącej Turcji. Tak, to idealny wyjazd w idealne miejsce na rozpoczęcie udanego sezonu wakeboardowego. Po długiej i śnieżnej zimie stęsknieni słońca, ciepłej wody i wakeboardu na najwyższym poziomie, wybieramy się do Hip-notics. Jadąc do Turcji możecie podnieść swoje umiejętności na kolejny jeszcze wyższy poziom już na początku sezonu.

8 lub 10 dni wakacji, 6 lub 8 dni szkolenia i doskonalenia umiejętności wakeboardowych w jednym z najlepszych wake parków na świecie! Dwa duże wyciągi pięcio i sześciosłupowe,

jak komuś mało dwa wyciągi 2.0 dla przełamania się przed nowymi trickami z krawędzi. Gwarantowane słońce i wysoka temperatura zarówno wody i powietrza.

Towarzystwo najlepszych riderów świata powoduje, że motywacji do treningu nigdy nie brakuje!

Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich miłośników wakeboardu na każdym poziomie, dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wyżej skakać i robić techniczne triki na przeszkodach, dla tych co kochają słońce i wodę, dla tych co chcą się dobrze bawić.

Więcej informacji na temat wyjazdu:
http://www.ehschool.pl/index.php/Products/89/Turcja-Wake-Camp-Hip-Notics-10-dni2.html