nice camp wake freestyle

Nice Camp Wake Freestyle

Chcesz podszkolić swoje umiejętności freestylowe na łejku ? Chcesz wejść na wyższy poziom ? Zapraszamy na Nice Camp Wake Freestyle czyli pierwsze w Olsztynie warsztaty dedykowane wakeboardowi .

Chciałbyś nauczyć się tantrum , raley, backrolla i wielu innych trików? Przeniesiemy twoje umiejętności na kolejny poziom podczas 2 dni wypełnionych zajęciami. Błyśniesz przed znajomymi nowymi trikami podczas lata, koniecznie klepnij sobie miejsce. Trening na trampolinach pozwoli Wam wyćwiczyć technikę i automatyzm podczas ewolucji. Sesje na wakeparku dopełnią szkolenie w warunkach bojowych. Wszystko to pod okiem profesjonalnego trenera wakeboardu.

Zajęcia poprowadzi Marek Łojek – trener akrobatyki i wakeboardu po AWF w Warszawie. Od lat prowadzi Acroboard. Wychowankowie Marka od lat zdobywają czołowe lokaty na mistrzostwach Polski w wakeboardingu. Marek jest także 4 gwiazdkowym sędzią międzynarodowym w wakeboardzie. Postać zasłużona dla rozwoju wakeboardingu w Polsce, przez te 2 dni podzieli się z Wami swoim doświadczeniem. Trening będzie prowadzony wg najlepszych światowych wzorców i sprawdzonych metod np. wideocoaching.

Zajęcia na trampolinach odbędą się w OSW ul. Bydgoska w sali przygotowanej specjalnie do akrobatyki z batutem sportowym. .

Zajęcia na wodzie, oczywiscie w Nice Bay Wakepark Olsztyn.

W ofercie:
– 2 dni intensywnego treningu na trampolinach (4-6 godzin)*
– 2 dni katowania na przeszkodach w wakeparku (6-10 godzin)*
– ewolucje opanowane do perfekcji
– napoje i gorące posiłki w postaci grilla podczas campu
– Małe grupy tylko 6-10 osób
– i wiele więcej!

 

Termin: 15-16 lipca

Cena tylko 399 pln

Ilość miejsc ograniczona !!!

 

Zapisy

Mailowo: info@nicebay.pl
Przez zapytanie na priv : https://www.facebook.com/nicebay
Podaj: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania i wiek.

*- ilość godzin zależna od ilości uczestników campu.