Slingshot Shredtown 2017

Slingshot Shredtown 2017 to wiązania/buty wakeboardowe które na sezon 2017 przeszły kompletną rewolucję. Zmianie uległy strapy, system montażu, jak również sama konstrukcja buta.

 

Slingshot znany jest z innowacyjności oferowanych produktów i mocno potwierdził to w tym sezonie. Strapy na rzep zostały zastąpione innowacyjnymi gumowymi strapami które łączą w sobie zalety tradycyjnych sznurówek jak i strapów na rzepy. W zestawie z butami otrzymujecie dwa komplety strapów.

 

Jeśli chodzi o system montażu to w tym sezonie Slingshot zastosował nowy system K9, który umożliwia ustawienie wiązań z niemal chirurgiczną precyzją!

 

W tym sezonie ulepszone zostały także wyjmowane wkładki wewnętrzne, które mają twardą gumowa podeszwę i są jeszcze wygodniejsze. Wyjmowany liner w którym można się normalnie przemieszczać to duża wygoda zawłaszcza jeśli zdarzy nam się spaść z wyciągu i czeka nas długa wycieczka na pomost startowy. Dodatkowym atutem linerów z nowych Shredtownów jest także ciekawy przeciągający uwagę design.

 

Cena katalogowa nowych Shredtownów to 2099zł – nie mało ale tutaj wiadomo za co płacimy. Wiązania możecie kupić w proboarder.pl/wakeboard-wiazania