New Schnitzel PRO Bernhard Hinterberger 2011

W 2010 roku Berni znowu pokazał, że liczy się w stawce najlepszych wakeboarderów na świecie. Jego ogromne doświadczenie i niezliczone sukcesy postawiły go w gronie najbardziej doświadczonych i fachowych osób w branży. Jego wiedza na temat produktów oraz czego można od nich wymagać zaowocowała jego Pro-modelem na 2011 rok.

 

Patrząc wstecz można powiedzieć, że jego Pro-model z początków kariery był już potężną bronią w arsenale New Schnitzla. Tegoroczna konstrukcja jest gruntownie zmieniona przez co dostosowała się do tendencji rozwoju technologii sprzętowej. Udoskonalona została konstrukcja kanałów, wbudowanych finów i dodany nowy kształt krawędzi co gwarantuje niesamowite trzymanie podczas krawędziowania i jednocześnie dużą swobodę podczas jazdy po przeszkodach.

 

Jak wszystkie jego poprzednie konstrukcje tak i ta charakteryzuje się kształtem typu „continuos” z mocno podgiętymi końcami – rockerem. Berni jest specjalistą w bardzo wysokich skokach. Dzięki 6 cm rockerem oraz szerokimi końcom deski lądowania po masywnych ewolucjach nie sprawiają żadnych trudności. W prostych słowach model BH to optymalne połączenie możliwości ostrego krawędziowania i komfortowej jazdy na płaskiej desce.

 

 

Długość: 136 cm
Szerokość w połowie: 43 cm
Szerokość końców: 28,89 cm
Podgięcie końców – rocker: 6,15 cm
Wzmocnienia z włókien węglowych 8 finów wbudowanych

 

WSZYSTKIE DESKI OFEROWANE PRZEZ FIRME NEW SCHNITZEL NIE TRACĄ GWARANCJI PRZY UŻYWANIU ICH W JEŹDZIE NA PRZESZKODACH !!!