Jobe Breach 2016

Jobe Breach 2016 nowość w kolekcji, to promodel znakomitego ridera Dominika Guehrsa, który bardzo aktywnie uczestniczył przy konstruowaniu tej deski. Wielogodzinne dyskusje i testy zaowocowały powstaniem świetnej deski.

Breach to znakomita hybryda do katowania wszelkich przeszkód, rotacji, ewolucji za motorówką, trików z wybicia z krawędzi. To deska której pełne możliwości docenią zaawansowani riderzy. Deska nie posiada finów. Deska oferowana jest w czterech długościach: 130, 135, 139, 143. Cena katalogowa to 2049 zł.

Rdzeń mieszany (Blended core)
Rdzeń mieszany to nic innego jak idealny związek pomiędzy drewnem i pianką PU. Wykonany jest z elastycznego drewna paulowni oraz pianki PU co zapewnia optymalną kombinację elastyczności i siły. Są to doskonałe właściwości które pomogą podczas korzystania z wakeparku.
3-stopniowy Rocker (3 stage)
Deska podkręcona, płaska w środkowej części. Deska wakeboardowa która posiada 3-stopniowy rocker charakteryzuje się trzema odrębnymi warstwami zlokalizowanymi na spodzie deski. Dzięki temu twoja deska ma większego pop’a kiedy uderzasz w fale (możesz wyżej się wybić).
Tri-tech
Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii Trilogy osiągnięto zmniejszenie zużywania się deski podczas uderzania o przeszkody. Technologia ta polega na umieszczeniu trzech identycznych i całkowicie płaskich obszarów jeden obok drugiego na środku ślizgu.
Traxial Layup
Jest t o specjalny splot włókna szklanego w którym włókna zostały ułożone pod trze-ma kątami (0, +45, -45) zgodnie z przebiegiem od nosa do taila. Redukuje to wagę deski, zwiększa flex i ułatwia skręcanie. Trójkierunkowe włókna szklane są niezwykle wytrzymałym rodzajem splotu, który znajduje doskonałe zastosowanie w deskach wakeboardowych Jobe.
H.I.T. Base
Odporny na uszkodzenia ślizg spiekany który wydaje się być szybszy na przeszkodach. Jest to najwyższej jakości ślizg jaki możesz dostać, jeśli twoim celem jest okiełznanie tylu przeszkód ile tylko będziesz w stanie. (mówiąc po naszemu High Impast Technology to tak jakby technologia „wysokich lotów” 😛 )
Press
Technologia Press tworzy dodatkową powierzchnię w kluczowych obszarach deski , które mają na celu pomóc w utrzymaniu predkości i stabilności podczas najazdu na kickery czy podczas jazdy po przeszkodach.
ABS Sidewall
ABS to termoplastyczny materiał wykorzystany do konstrukcji sidewallu, którego głównym zadaniem jest ochrona rdzenia i krawędzi deski podczas uderzeń. Ten rodzaj sidewalla powoduje że deska jest odporna na zniszczenia podczas jazdy po sliderach i kickerach.
Flex
Technologia dzięki której deska wakeboardowa jest elastyczna na nosie i tailu. Ta cecha powoduje że lądowanie na nosie i tailu jest bardziej miękkie, łatwiej jest również wykonać press na railu.

 

jobe-breach-2016-3

jobe-breach-2016-6

Długość130135139143
Inserty6″6″6″6″
Szerokość tip/tail26272829
Talia40414243,5
Rocker2,5cm / continous2,6cm / continous2,8 / continous2,9 / continous
Waga ridera35-65 kg41-77 kg59-9075 i więcej