Damskie vesty Jobe 2017

Dzisiaj pragniemy zaprezentować wam nową kolekcję damskich kamizelek wakeboardowych marki Jobe. W tym sezonie kolekcja damskich vestów obfituje w kamizelki asekuracyjne z certyfikatem ISO 50N ale są też typowe vesty ochronne. Dla niewtajemniczonych dodam że mając na sobie kamizelkę ISO 50N będziemy unosić się na powierzchni wody.

 

Prezentację kolekcji zaczynamy od modelu Unify który jest bardzo fajnym połączeniem kamizelki asekuracyjnej z vestem ochronnym. Grube piankowe panele dobrze dolegają do ciała zapewniając tym samym dobrą ochronę podczas upadków. Jobe Unify Women Vest występuje w tym sezonie w trzech kolorach: Black, Pink, Teal.

Jobe Unify Women Vest

Jobe Neoprene Women Vest

Kolejną kamizelką z certyfikatem ISO 50N jest model Neoprene Vest. Ten model kamizelki Jobe można często spotkać w wakeparkowych wypożyczalniach. W tym sezonie damska kolorystyka prezentuje się bardzo ładnie.

Jobe Nylon Women Vest

To typowa kamizelka asekuracyjna która może być z powodzeniem wykorzystywana także do innych sportów wodnych. Ten rodzaj kamizelki nie jest tak komfortowy i nie dopasowuje się do ciała tak dobrze jak kamizelki neoprenowe. Kamizelka posiada atest ISO 50N.

Jobe Comp Vest Wmn

Jobe Comp vest to typowo ochronna kamizelka która charakteryzuje się bardzo dobrym dopasowaniem do ciała i skuteczną ochroną przed obtłuczeniami. W tym sezonie damskie Comp Vesty są dostępne w wersji zakładanej przez głowę, z suwakiem, oraz w wersji dwustronnej z suwakiem. Warto dodać że tegoroczna wersja kamizelki dwustronnej jest dużo lepiej dopracowana. Do tej pory druga strona kamizelki była „niepełnowartościowa”, tzn były nadrukowane napisy z rozmiarem, informacja o użytkowaniu co nie do końca zachęcało aby nosić ją na drugiej stronie. Tym razem Jobe stanęło na wysokości zadania i przygotowało kamizelkę która ma obie strony w pełni wartościowe.

Jobe 3D Comp Women Vest