Wakepark Reland i Quiksilver zapraszaja na zawody PWO juz w sobote!

Macie plany na najbliższą sobotę? Po tym newsie na pewno! 3 sierpnia nie może Was zabraknąć na Polish Wakeboard Open – zawodach wake’owych nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie!

 

Organizatorem jest Agencja Wizard Sports & Entertainment wraz z wakeparkiem Reland. Oprócz samych zawodów, w których wezmą udział m.in. zawodnicy Quiksilver Team Polska, znajdziecie tam mnóstwo dodatkowych atrakcji, od piątku poczynając! Co konkretnie? Na dzień dobry before barbec na plaży, dalej – targi sprzętu i odzieży sportowej, pokazy, doradcy sprzętowi, a na zakończenie after party do białego rana, jeśli starczy sił!

 

W zawodach może wziąć udział każdy, wystarczy się zapisać do którejś z kategorii: KOBIETY, WAKESKATE lub OPEN. Zapisów można dokonać pod adresem mailowym rafal.jandula@wizard.com.pl lub na miejscu przed zawodami (koszt wpisania na listę 40 zł). A warto – nagrody od Quiksilvera piechotą nie chodzą… Pływają na wake’u 😉

 

Zawody sponsorują PKN Orlen, Quiksilver i Roxy, PWO jest również wspierane przez Burn, kilka portali branżowych: freestyle.pl, sieplywa.pl, megadecha.pl, wakemag.pl, ntn.pl, slingshot.pl oraz przez telewizję nSport.