Polish Wakeboard Open – coraz blizej

 

Już tylko tydzień dzieli nas od zawodów Polish Wakeboard Open nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie!

 

To pierwsze zawody wakeboardowe organizowane przez agencję Wizard Sports & Entertainment we współpracy z wakeparkiem Reland – kolebką polskiego wake’a. Czterosłupowy wyciąg, 760 metrów liny, 5 pokaźnych przeszkód (kickery mały i duży, box, funbox i slider) to tylko część atrakcji, jakie oferuje Reland.

 

2-3 sierpnia będziecie tam mogli spotkać elitę polskiego wake’a – między innymi Filipa Czernieca, Karolinę Winkowską czy Janka Koryckiego! To asy ze stajni Quiksilver Team Polska, a Filip Czerniec jest oficjalną ‘twarzą’ PWO. Można więc się spodziewać wysokiego poziomu zawodów oraz wysokiego poziomu… adrenaliny! Oprócz zawodów na wszystkich czeka wspaniała atmosfera – jak zawsze w wakeparku Reland, i dobra zabawa w prawdziwie wakacyjnym klimacie. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i zobaczcie PWO na żywo!

 

Zawody sponsorują PKN Orlen, Quiksilver i Roxy, PWO jest również wspierane przez Burn, kilka portali branżowych: freestyle.pl, sieplywa.pl, megadecha.pl, wakemag.pl, ntn.pl, slingshot.pl oraz przez telewizję nSport.