WakeGp nad Zalewem Zegrzyńskim

Najlepsi europejscy wakeboardziści spotkają się nad Zalewem Zegrzyńskim na terenie Hotelu Warszawianka w pierwszy weekend sierpnia (31.07-02.08). Staną do rywalizacji w ramach międzynarodowych zawodów w wakeboardzie za motorówką Wake Grand Prix Poland 2015 by MasterCraft. Zawody na Warszawiance będą trzecią z czterech edycji zaplanowanych w tegorocznym sezonie.

 

Fundacja Polish Water Sport Federation Plus, właściciel i organizator zawodów WakeGP zaprasza zarówno do udziału w zawodach, jak również do kibicowania i wspólnej zabawy wszystkich pasjonatów sportów wodnych.

– Przez trzy dni (piątek, sobota, niedziela) będzie można podziwiać nie tylko zmagania wakeboardzistów. Obok wakeboardu na Warszawiance pojawi się także flyboard, dzięki któremu można latać, nurkować lub wykonywać niezwykle efektowne ewolucje powietrzne, wakesurfing oraz sup, czyli deska podobna do windsurfingowej, jednak zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Do tego piękne łodzie MasterCraft oraz towarzystwo fantastycznych ludzi z niesamowicie pozytywną energią. Zapraszamy wszystkich – mówi Konrad Kępczyński, PWSF+