Wake GP juz w ten weekend w Tarnobrzegu!

Elita wakeboardzistów, łodzie MasterCraft, kilka tysięcy euro nagród, najlepsi dj’e, fantastyczni ludzi, do tego słońce, upał i zimne drinki! Aby poczuć ten klimat, nie trzeba lecieć do Miami Beach. Wystarczy w pierwszy weekend czerwca (5-7.06) być w Polsce, a dokładnie nad Jeziorem Tarnobrzeskiem, gdzie rozpocznie się tegoroczna edycja międzynarodowych zawodów w wakeboardzie za motorówką Wake Grand Prix 2015 Poland by MasterCraft.

WakeGP by MasterCraft to pięć edycji, pięć miast, pięć szalonych spotkań z najszybciej rozwijającą się dyscypliną w sportach wodnych – wakeboardem.

Tegoroczny rozkład jazdy WakeGP to:

  • 5-7 czerwiec2015 – otwarcie sezonu – Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
  • 3-5 lipiec 2015 – Domaniów, woj. mazowieckie
  • 31 lipiec 2015 – 2 sierpień 2015 – Zalew Zegrzyński, Hotel Warszawianka, Jachranka, woj. mazowieckie
  • 7-9 sierpień 2015 – Ełk, woj. warmińsko-mazurskie
  • 4-6 wrzesień 2015 –– Super Finał + zamknięcie sezonu – Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie

Powietrzno-wodne akrobacje będzie wykonywało maksymalnie trzydziestu zawodników, którzy będą rywalizować w formie pucharowej. Zawody rozgrywane będą w kategoriach OPEN Men, OPEN Women i JUNIOR Men (do 18 roku życia) w oparciu o regulamin Mistrzostw Świata – Międzynarodowej Federacji Narciarstwa Wodnego i Wakeboardu (IWWF). W zawodach WakeGP za motorówką używane będą łodzie MasterCraft, których fundacja PWSF+ (organizator i właściciel WakeGP) jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce.