Wake Camp Rueda Januszkowice

W imieniu teamu EHschool zapraszamy was na obozy wakeboardowe w Januszkowicach, które odbędą się tego lata w dwóch turnusach. Pierwszy turnus rusza w dniach 24 – 30.07.2016, a drugi w dniach 08-14.08.2016.

Dla niewtajemniczonych Januszkowice to niewielka wieś w województwie opolskim, która w zeszłym sezonie letnim dołączyła do najlepszych ośrodków wakeboardowych nie tylko w Polsce ale i w Europie. Rueda to największy ośrodek wake`owy w Europie, który ma do zaoferowania infrastrukturę do uprawiania wakeboardu, wakeskate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, siatkówki plażowej, siłownie wraz z cross fitem, jazdę konną, plac zabaw, basen, saune wraz z jacuzzi, łodzie, rowerki wodne, kajaki i deski stand up paddle z szerokim zapleczem sanitarnym, noclegowym i gastronomicznym.

 

Najnowocześniejszy wake park jako pierwszy i jedyny w Polsce dysponuje 6-cio słupowym wyciągiem, który jest uznawany za najlepszy na Świecie, razem z przeszkodami Unit Parktech tworzy idealny plac zabaw dla wszystkich miłośników sportów wodnych.

 

Dodatkowo wyciąg dwusłupowy 2.0 , który świetnie nadaje się do nauki i doskonalenia umiejętności jest idealnym dopełnieniem zajawki wakeboardowej.

 

Podczas tego tygodnia będzie odbywał się również Kurs Instruktora Wakeboardu, który obejmuje zajęcia doskonalące, wykłady, wideo i foto analizę jazdy, ćw.równoważne, trampolinę, testy sprzętu wake. Więcej info o całym kursie w zakładce szkolenia.

 

Do tego na miejscu będziecie mieć możliwość doskonalenia skoków na trampolinie, oraz doskonalenia równowagi na trickboardach, gyroboardzie, balance barze co poprawi nie tylko twoją równowagę ale i wpłynie na lepsze umiejetności freestylowe na wodzie.

http://www.ehschool.pl/index.php/wyjazdy/januszkowice/wake-camp-rueda-januszkowice-oboz-mlodziezowy-24-30-07-2016-i-8-14-08-2016.html

wake-camp-januszkowice2