Rusza IV edycja Go4Wake

Go4Wake to amatorska liga wakeboardowa przygotowana z myślą o firmach z sektora nieruchomości komercyjnych. Jej uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w sporcie, który bardzo szybko zyskuje rzesze fanów na całym świecie.

 

Do udziału zapraszamy trzyosobowe zespoły reprezentujące zgłoszone firmy. Mając na uwadze zróżnicowane umiejętności uczestników zaczynamy od serii praktycznych szkoleń, które wprowadzą Państwa w ten sport. Pierwsze szkolenie rozpoczyna się już 3 czerwca w Wakepark Łomianki. Kolejne odbędą się 22 lipca i 19 sierpnia . Sprawdzianem zdobytych umiejętności będą zawody, które odbędą się 2 września 2017 roku. W finale punktacji będzie podlegać styl i trudność przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Zsumowane punkty zawodników każdej z drużyn pozwolą wyłonić najlepszy zespół. Dodatkowo przewidziane są wyróżnienia za najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn.

Tegoroczna edycja Go4Wake będzie wyjątkowa, ponieważ sportowej rywalizacji towarzyszy cel charytatywny. Środki pozyskane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21. W dniu zawodów uczestnicy wraz z rodzinami będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Instalację Sensoryczną — Cube, która zabierze ich w multimedialną wyprawę w świat osób z autyzmem. Instalacja została przygotowana przez Fundacje SYNAPSIS. Ponadto odbędzie się licytacja przedmiotów z Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS.

 

Na szkolenia oraz zawody zapraszamy zawodników wraz z rodzinami. Go4Wake ma na celu w niezobowiązującej atmosferze integrację środowisk rynku nieruchomości komercyjnych oraz promocję aktywnego i zdrowego stylu życia. Na miejscu będą przygotowane dodatkowe atrakcje, które umilą dzień spędzany w familijnej atmosferze. Patronem medialnym Go4Wake jest portal e-biurowce.pl, a partnerem wydarzenia wakemag.pl. Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.go4wake.pl.