Liga Go4Wake

Już 16 lipca od godziny 9.00 w Wake Family odbędzie się kolejne szkolenie Go4Wake skierowane do Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Zapraszamy wszystkich uczestników pierwszego szkolenia, które odbyło się w czerwcu oraz tych, którzy jeszcze nie zdążyli spróbować swoich sił w wakeboardingu.

 

Tym razem dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji. Oprócz jazdy na wakeboardzie w wolnej chwili przygotowaliśmy zajęcia relaksacyjne, które poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel ze szkoły jogi Shakti w godzinach od 12 do 13.30.

 

Ponadto oprócz toru dla dorosłych uczestników przewidzieliśmy również tor dla dzieci, które będą tego dnia towarzyszyły swoim rodzicom na szkoleniu. Wyciąg dla dzieci będzie dostępny w godzinach od 12 do 14. Dlatego do Wake Family opłaca się przybyć z całą rodziną.

go-4-wake-3

Aby wziąć udział w szkoleniu Go4Wake wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia: http://go4wake.pl/liga-go4wake/rejestracja/ i wybrać preferowany dla siebie przedział czasowy odbycia szkolenia. Deklaracje udziału w szkoleniu razem z dziećmi oraz dodatkowe pytania można kierować na adres: biurog4e@gmail.com.

 

Przypominamy, iż szkolenie Go4Wake jest całkowicie BEZPŁATNE, a cały potrzebny sprzęt dla każdego zawodnika będzie udostępniony na miejscu w Wake Family. Jednak ilość uczestników jest ograniczona- z jednej firmy mogą się zgłosić maksymalnie 4 osoby. Ostatnie szkolenie odbędzie się jeszcze w sierpniu, a cała liga zakończona będzie ekscytującymi zawodami we wrześniu.

 

Więcej informacji o Go4Wake oraz relację z pierwszego szkolenia znajdziecie na stronie www.go4wake.pl.

Zapraszamy!