New Schnitzel PRO FL II 2011

Z pomocą naszego Teamu pro-riderów byliśmy w stanie stworzyć doskonałe wiązania bazujące na szczegółowych wytycznych co do konstrukcji wiązania, jego właściwości i stopnia podtrzymywania stopy oraz przenoszenia czucia z deski. Rozwiązania z zakrytymi i odkrytymi palcami oraz zapinane na rzep dopełniły założenia konstrukcyjne. Wszystkie modele zapewniają super komfort, który razem z systemem wiązania buta dopasowuje sie do kształtu każdej stopy.

 

Wiązania są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. System wiązania jest konstrukcją sprawdzoną, odporną i ułatwiającą codzienne stosowanie. Płyta pod butem jest wykonana z ultralekkiego, nowocześnie i ergonomicznie ukształtowanego tworzywa sztucznego. Żelowe podkładki umożliwiają miękkie lądowanie, a w połączeniu z piankową wkładką do buta dają niespotykany komfort i możliwość bezpośredniej kontroli i czucia deski. Wiązania są wyposażone w pungency-connect-system, a 6 calowy odstęp szyn mocujących umożliwia zamontowanie wiązań do każdej dostępnej na rynku deski do wake’a.

 

Materiał zastosowany do budowy buta wewnętrznego w serii Pro jak i jego konstrukcja jest udoskonaleniem pochodzącym z konstrukcji Charger. Uformowana termicznie pianka oplata stopę i kostkę niczym obejma. Płyta pod butem jest podtrzymywana przez specjalnie wzmocnienia w miejscach mocowania wiązania do deski.

 

Seria Pro to wiązania posiadające najlepsze rozwiązania techniczne i stylistykę, których wymagają nasi Team-riderzy i wszyscy jeżdżący na wake’u

 

 

XSSMLXL
US67/8910/1112/13
EUR37/3839/4041/4243/4445/46