Wspieramy WakeShock

wakeshock2

WakeShock Biszcza, bo tak brzmi pełna nazwa projektu, obejmuje budowę parku wakeboardowego nad zalewem Biszcza-Żary w woj. Lubelskim. Główną atrakcją parku będzie 180 metrowy wyciąg wakeboardowy niemieckiej firmy Sesitec, której wyciągi są uważane za najlepsze w Europie.

Dodatkowymi atrakcjami będą walki sumo, dmuchany materac dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz strefa chill zone, w której każdy nasz gość usiądzie przy drinku z palemką na wygodnej pufie i przy dobrej muzyce będzie mógł oglądać jazdę zawodników na wyciągu.

W chwili obecnej na stronie http://polakpotrafi.pl/projekt/wakeshock trwa zbiórka pieniędzy na realizację tego projektu. Projekt wygląda ciekawie i z pewnością przydałby się taki wyciąg w tych okolicach. Zapraszamy i zachęcamy do wsparcia! Wspierając Wakeschock Biszcza możecie liczyć na odwdzięczenie się pomysłodawców projektu. W zależności od wsparcia możecie liczyć na karnety, szkolenia, koszulki, reklamę swojej firmy, leżak z własnym imieniem który zawsze będzie czekał tu na Ciebie.