WAKE SHRED DAYS

 

Zapraszamy w dniach 16-17 maja na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie WAKE SHRED DAYS które odbędzie się w wakeparku Wake & Skate Park. Impreza ma na celu świetną zabawę oraz przybliżenie wam wakeboardingu na najwyższym krajowym poziomie!

Specjalnie wybrani i zaproszeni zawodnicy pokażą wszystkim jak powinno się pływać na waku i wakeskacie. Każdy z nich posiada charakterystyczny i unikalny styl pływania a jak wiadomo o styl właśnie chodzi!

Na oryginalnym nie spotykanym wcześniej set upie przeszkód wybudowanych jedynie z naturalnych materiałów każdy z riderów będzie miał okazję pokazać swoje skillsy.
Nie będą to standardowe zawody tylko luźne pływanie z best trickami na poszczególnych elementach wake parku. Wszystko to w towarzystwie doświadczonych kamerzystów i fotografów!

Dla publiczności przewidzieliśmy sporo atrakcji nie do końca związanych z wakiem , będzie to koncert znanego kolektywu GREEN HOUSE EFFECT, pokazy filmów o tematyce sportów wodnych , ognisko, grill, degustacje prawdziwych cydrów BEMBEL WITH CARE , turniej freesby golfa oraz wiele innych ciekawostek. Do tego oczywiście after party oraz jam na minirampie w którym rywalizować będą utalentowani lokalni skejci .

W trakcie imprezy w różnych konkursach zgarnąć będzie można nagrody od sponsorów.

Szykuje się ciekawy majowy weekend!

https://www.facebook.com/events/1639247572960438/

Zapraszamy!
WAKE & SKATE PARK
KSIĄŻENICE AL. PIGWOWA 6 POLAND

Wake Shred Days