Pierwszy wyciąg 5.0 na Śląsku!

Wake Zone Stawiki w Sosnowcu to miejsce gdzie powstaje, a w zasadzie to już powstał pierwszy na Śląsku duży wyciąg wakeboardowy w systemie 5.0 marki Rixen.

W chwili obecnej na Stawikach trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia nowego wyciągu i całego spotu, bo można powiedzieć że zmieniło się tutaj wszystko. Całe zaplecze zostało wybudowane od nowa i to w bardzo krótkim czasie!

Od momentu kiedy dowiedzieliśmy się że powstanie nowy wyciąg, a był to grudzień sprawy potoczył się w zawrotnym tempie. Oczywiście nie byłoby tego wszystkiego bez ogromnej pracy i zaangażowania jaką włożyli właściciele tego spotu i ich przyjaciele którzy przez ostatnie kilka miesięcy dzień w dzień ciężko pracowali na placu budowy. Efekt końcowy jest naprawdę imponujący! Takiego miejsca brakowało na południu Polski. Jeśli tylko ekipie zarządzającej obiektem uda się utrzymać taki klimat spotu jaki miał miejsce w ostatnich latach kiedy był tu tylko wyciąg 2.0 to możemy śmiało powiedzieć że będzie to najlepszy wakepark w Polsce.

Zapraszamy na stronę wake-zone.pl gdzie sprawdzicie nowy cennik i inne przydatne informacje.

 

 

Film z koncepcją nowego oblicza Wake Zone Stawiki

Pierwsze testy wyciągu 5.0 w Sosnowcu