Girls on Wake WWA

 

To już ostatnia edycja Warszawskiego GOW w tym sezonie, czyli ostatnia szansa, aby w babskim, czyli wyśmienitym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego !

 

Od godziny 11.00, zapraszamy wszystkie kobitki do Warsaw Wake Academy, czyli Wakeparku położonego w centrum Warszawy, w porcie czerniakowskim, gdzie odbędzie sie kolejna edycja GIRLS ON WAKE.

Wypraszamy panów, aby swoich sił, bez kompleksów mogła spróbować płeć piękna. Jest to idealny sposób, dla wszystkich kobitek aby rozpocząć swoją przygode z wakiem ale również zeby pocisnąc progres !!

 

Zapraszamy wszystkie dziewczyny, przede wszystkimi te które do tej pory tylko z leżaczka obserwowały poczynania innych a same bały się spróbować wakeboardingu, ale również te dziewczyny które już stawiały swoje kroki na wakeu, i chciałby nauczyć się czegoś nowego .

 

Naszemu babskiemu spotkaniu twarzyszyć oczywiście będzie pozytywna muzyczka a dla wszystkich rajderek będziemy mieć mały poczęstunek, welcompacki oraz liczne upominki od sponsorów. Wspieraja nas miedzy innymi colorshake, Original Source Nie Zawiera Rutyny, AvetPharma, Hean oraz dziurawdesce.pl). Po pływaniu każda rajderka, w nagrode otrzyma pysznego drineczka, wiec autka zostawcie w domu 🙂

 

Jedyne, co musicie ze sobą zabrać to boardshorty – lub jakieś inne spodenki i ewentualnie jakaś koszulke. Przydać sie też jakaś koleżanka, siostra, przyjaciółka – żeby było miło. Chłopaków, facetów, braci, mężów, tatów zostawiamy w domu !!

 

Cała impreza zostanie skwapliwie uwieczniona, żeby każda z dziewczyn miała pamiątkę.

 

Liczba miejsc ograniczona, a wiec dziewczyny – która pierwsza, ta lepsza.

Wpisowe 79 zeta – w tym pływanie ( minimum 15 minut na wodzie, czyli standardowa jedna kratka), instruktaż, wypożyczenie sprzętu, małe conieco na ząb, drineczki upominki od sponsorów oraz fotorelacja.

 

ZAPISY :
czarna@szarpnijsie.pl lub ze stronki

Blizsze info
www.szarpnijsie.pl
Karolina Czarna Czarnik
czarna@szarpnijsie.pl
Tel 606474724