SONY VAIO Wake Masters juz w najblizsza sobote!

Co może zrobić człowiek na desce ciągnięty za liną po tafli wody? Przekonacie się w najbliższą sobotę podczas zawodów Sony VAIO Wake Masters, które odbędą się w bazie Board and Kite na Campingu Małe Morze (droga na Hel).

 

Od godziny 12 w bazie Board and Kite DJ włączy pierwszą płytę, a pierwszy zawodnik chwyci rączkę wyciągarki i popłynie po trasie złożonej z czterech przeszkód. Ten, kto przełamie strach i dostanie skrzydeł wykonując najtrudniejsze ewolucje otrzyma tablet Sony z serii S! Na pozostałych czekają nagrody pieniężne i rzeczowe od SONY VAIO, SUPERSKLEP.PL, VOLCOM, NPX, BERN!

 

Po zawodach odbędzie się afterparty, gdzie wszyscy widzowie oraz zawodnicy będą mieli okazje bawić się przy muzyce finalisty konkursu RED BULL Thre3Style – DJ’a CENT’a.

 

Sony VAIO Wake Masters to czwarta odsłona tegorocznego cyklu zrzeszającego sporty ekstremalne Sony VAIO Extreme Series 2012, który potrwa do końca roku. W ramach projektu odbędą się zawody w różnych dyscyplinach ekstremalnych takich jak zjazd rowerowy czy snowboarding.

 

Szczegóły dotyczące imprezy znajdują na stronie www.extremeseries.pl, oraz wydarzeniu http://www.facebook.com/events/154618484673957/