Red Bull Wake’n’Night we Wrocławiu

Już w najbliższą sobotę 7 lipca na wrocławskim wakeparku przy ul. Kosmonautów 1 odbędzie się druga edycja imprezy Red Bull Wake’n’Night. Unikalny na polskim rynku format imprezy, łączący nocną zabawę z zawodami wakeboardowymi, ponownie będzie okazją do rywalizacji dziesiątki najlepszych zawodników z Polski i sąsiednich krajów.

 

Red Bull Wake’n’Night jest unikatowym wydarzeniem w Polsce. Są to jedyne zawody wakeboardowe rozgrywane nocą przy sztucznym oświetleniu, w którym bierze udział wybrana przez organizatorów dziesiątka najlepszych obecnie wakeboardzistów. W tym roku pośród startujących zawodników będzie można zobaczyć w akcji m.in.: Mateusza Gaworskiego, obecnego Mistrza Polski – Janka Koryckiego, czy Marka „Murphy” Zacha z Czech. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe od Wakepark Wrocław i Red Bull MOBILE.

 

Start zawodów wakeboardowych przewidziany jest na godzinę 24:00, natomiast już od godziny 20:00 rozpocznie się towarzysząca zawodom impreza, na której zagra dobrze znany Wrocławianom – Dj Novicky. Wstęp na Red Bull Wake’n’Night jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na www.redbull.pl oraz www.wakeparkwroclaw.pl
GDZIE: WAKEPARK WROCŁAW, ul. Kosmonautów 1
KIEDY: 07.07.2012
START IMPREZY: godz. 20:00
START ZAWODÓW WAKE: godz. 24:00
WSTĘP: darmowy