Wielkie otwarcie Floating Park Głębokie

W ostatnią sobotę czerwca, czyli 30.06.2012 roku w godzinach 12.00-23.00 zapraszamy na największe otwarcie sezonu letniego! Plaża na Głębokim przyjmie Was ogromną dawką wyjątkowych atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Okazja do świętowania jest tym większa, iż tego dnia odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego w Szczecinie WakeParku!

 

Podczas imprezy będziemy gościć najlepszych zawodników w dyscyplinach wakeskate oraz wakeboard. W programie przewidziano zawody w różnych kategoriach, pokazy oraz darmowe jazdy dla początkujących Zapisy na zawody wakeboard prosimy kierować na maila: fpglebokie@gmail.com. W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, wiek, oraz zasoby sprzętowe.

Niezwykle widowiskową formą sportów wodnych będą pokazy Water-ski, które zaprezentuje m.in. Krzysztof Bernatowicz – członek kadry narodowej, reprezentant Polski w narciarstwie wodnym , a na co dzień zawodnik „Szczecińskiego Klubu Nart Wodnych – Ski Line”. Zawodnik jest medalistą mistrzostw świata za wyciągiem elektrycznym (drużynowo), Londyn 2008 (3 miejsce), Tel Aviv 2010 (2 miejsce), brązowy medalista mistrzostw Europy za wyciągiem w trójkombinacji (slalom, figury, skoki) Hawirzów – Czechy 2009. Krzysztof Bernatowicz to także rekordzista Polski w skokach za wyciągiem (58,2m) i za motorówką (54,5m), wielokrotny mistrz Polski w slalomie , skokach, jeździe figurowej oraz trójkombinacji.

 

Ponadto na plaży powstanie strefa aktywności sportowo-rekreacyjnych, a wśród nich m.in.: trampolina wakestyle, mata i stroje wojowników sumo, wyścigi rowerów wodnych „surfbike”, pokazy ratownictwa wodnego. Jednocześnie przy plaży funkcjonować będzie „Miasteczko Zdrowia”, w którym będziemy mogli skorzystać z bezpłatnych badań i profilaktyki medycznej. W tym samym czasie dostępny będzie park linowy Tarzania. Całości atrakcji towarzyszyć będzie energetyczna muzyka grana przez: Dj Zombie, Vitek, Chris Da Break. Imprezę zakończy taneczne after party na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni stadionu letniego (szczecińska strefa kibica, plac Lotników). Klubowa impreza wystartuje o godzinie 21.00.