Wake 'N’ Night

Dawno dawno temu w krainie marzeń pewien Wakeboardzista wymyślił sobie żeby połączyć to co lubi najbardziej, czyli imprezowanie ze znajomymi oraz pływanie w gronie najlepszych.

Poczuł, że dzięki napojowi energetycznemu może dokonać tego NIEMOŻLIWEGO.

I tak otóż 20.08 zamek WakePark na Wrocławskich Gliniankiach ma zaszczyt zaprosić na ceremonie połączenia:

Zawodów Wakeboardowych wraz z Nocnym Imprezowaniem

Zaczynamy o godzinie 20:00 przy otwartej bramie głównej, przygrywać będzie nadworny DJ NOVICKY. Karczma BananaBar wyposażona zostanie w liczne promocje napoi z energetycznym dodatkiem, który pozwoli tańcować całą noc.

Rycerze w pojedynku przy sztucznym księżycu walczyć nie bedą o ręke księżniczki, a o nagrody w złocie. Najdzielniejszego odznaczymy tuż po północy.

Bedzie to jedyna możliwość dla zwykłych śmiertelnikow żeby pozostawić pamiątke na WakeParku w postaci odciśniętej ręki na ścianie wraz z podpisem – niesamowita pamiątka dla przyszłych pokoleń.

Ogłaszamy zatem konkurs kto odganie, kto pomaga „pewnemu Wakeboardziśćie” spełnic to marzenie. Wklej malowidło na ściane tego wydarzenia wraz z nazwą/logiem pomocnika. Zdjęcie które zbierze najwiecej zlotych gwiazd (Like IT), otrzyma 0,5 wyborowej nalewki wraz z energetycznymi dodatkami.

ilość miejsc ograniczona do 10 !!!