Billabong Playground 2008

Już 12-13 lipca kolejna odsłona festiwalu sportów ekstremalnych Billabong Playground powered by Fiat Freestyle Team. W tym roku, w samym środku wakacyjnego szaleństwa na terenie najfajniejszego Beach Baru na półwyspie powstanie prawdziwy poligon do produkcji adrenaliny i dobrej zabawy. Czeka na was specjalnie wybudowany basen wyposażony w wyciągarki do wakeboardu, tor do skimboardu, oraz profesjonalny skatepark!

 

Planowane jest rozegranie luźnego jam session w trzech konkurencjach, oraz warsztaty i lekcje dla początkujących (także surfingowe i windsurfingowe).

 

Zapraszamy zarówno wszystkich pro wyjadaczy do zgarnięcia nagród w żywej gotówce, jak i każdego zainteresowanego rozpoczęciem przygody z letnimi boardsportami. W dostępnym dla wszystkich ekstremalnym placu zabaw zanosi się na ostre pływanie, jeżdżenie i surf, a wieczorem konkretny lot na grubym after party. Zagrają: gwiazdy turntablizmu z Berlina Dj Hype i Jim Dunloop, sprawdzeni majstrzy dobrego bitu Dj Prescot i Benito oraz beat boxowa niespodzianka – Al Fatnujah…

 

Po afterze proszę się nie rozchodzić, ponownie odpalamy wszystkie atrakcje i całą niedzielę jedziemy dalej.