Rozpoczęcie sezonu 2010

Lato nadchodzi wielkimi krokami, dowodem czego jest klubowe otwarcie sezonu Wakeboardowego , które odbędzie się 17 kwietnia (sobota) w klubie Karmel przy ulicy Kredytowej 6.

 

Specjalnie na ten wieczór przygotowaliśmy dla was moc niespodzianek ze świata Wakeboardowego…. Podczas imprezy będziecie mieli okazję zobaczyć m.in. kolekcję desek marki New Schnitzel na sezon 2010.

 

Ponad to pokazy filmów wakeboardowych i zdjęć z imprez które się odbyły w ubiegłym sezonie. Od strony muzycznej o wszystko zadbają DJ BENITO oraz DJ MINI, także FUNK / OLD SCHOOL / BREAK i MASHUP zdominują tej nocy densflor.

 

Oczywiście najlepsze zostawiamy na koniec!!! 4 szczęśliwców których wylosujemy podczas imprezy będzie mogło wymienić swoja starą deskę wake’owa na NOWIUTKIEGO NEW SCHNITZLA, szczegóły konkursu poniżej:

 

Zasady konkursu:
1. Przynieś swoją starą deskę wakeboardową do klubu Karmel 17.04.2010.
2. Wypełnij los i wrzuć go do urny.
3. O godzinie 23.30 i 1.00 obędzie się losowanie – 4 osoby dostaną nowe deski wakeboardowe firmy New Schnitzel w zamian za oddanie swoich starych.
4. Deska, którą oddajesz nie może być uszkodzona mechanicznie (połamana, widoczne uszkodzenia), musi nadawać się do pływania.
5. Konkurs dotyczy desek bez wiązań