WakePark Płock

WakePark Płock to spot którego sercem jest najbezpieczniejszy na rynku wyciąg Sesitec 2.0 – dwumasztowy system wyciągów to najnowsze mobilne rozwiązanie dla Wakeboardingu dostosowane zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem wodnym, jak i dla zawodowców.

Wyciągi są sterowane przez operatorów, którzy dobierają parametry pływania do umiejętności i preferencji osoby pływającej, maksymalna prędkość to ok. 40km/h.

TOR – Czeka na Was tor o długości ponad 200 metrów i 9 metrowe słupy i wysokie loty z krawędzi !! średni kicker, gładka 5m rura, i 20m slider.

CHILL ZONE – Na Plaży czekają na Was leżaki, puffy, hamaki, stoliki w towarzystwie FILIPIŃSKICH PALM

WYPOŻYCZALNIA – deski topowych firm dla początkujących, średnio-zaawansowanych i profesjonalistów w wielu rozmiarach; dla waszego bezpieczeństwa: pianki, kapoki, vesty i kaski

BEACH BAR – Mini Gastronomia wraz z szeroko wyposażonym asortymentem napojów.

Dla najmłodszych szkółka wakeboard’owa, i zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i czołowych wakeboard’erów.

Wake Park Płock

WAKEPARK Płock powstał na Zalewie Sobótka w Płocku przy ul. Parowej!! 

Lokalizacja doskonale wszystkim znana z takich festivali jak AUDIORIVER, HIP-HOP FESTIVAL czy REGGAELAND. Piękna, długa piaszczysta plaża, czysta woda i malownicze otoczenie, okazałe zaplecze, wspaniała obsługa a to wszystko po to żebyście czuli się komfortowo, spędzali miło czas wolny i wracali do nas z powrotem z uśmiechem na twarzy.

 

KONTAKT

Telefon

  • WakePark: +48 514 250 660
  • Marcin: +48 692 620 443
  • Mateusz: +48 531 569 569

Email

  • biuro@wakepark.eu
  • marcin@wakepark.eu
  • mateusz@wakepark.eu

Strona internetowa: http://www.wakepark.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/wakeparkplock

 

DOJAZD

Zalew Sobótka w Płocku przy ul. Parowej.

Ocena wakeparku:
Ocena użytkowników1 Vote
8.4
8.4