Wake Park Skorzęcin

Wyciąg w Skorzęcinie to elektryczny wyciąg wakeboardowy firmy Sesitec, system 2.0. Całkowita długość toru wynosi 400m i jest on wyposażony w kickera i 18 metrowego slidera na których można wykonywać triki i akrobacje. Pracą wyciągu steruje operator który może dostosować go do Twoich umiejętności.

Wakepark usytuowany jest w Skorzęcinie (woj. Wielkopolskie) na jeziorze Niedzęgiel (skorzęcińskim) przy głównej plaży. Tu każdy znajdzie dla siebie wiele atrakcji, zarówno rodziny z dziećmi jak i młodzież.

Wakepark Skorzęcin

Lokalizacja Wakeparku jest bardzo atrakcyjna. Znajduje się on na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin. Jest to znany i popularny w całym kraju Ośrodek Wypoczynkowy. To jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce, a zarazem wspaniałe miejsce do spędzenia urlopu. Na powierzchni 41 ha, oferuje się turystom 6 tys. miejsc noclegowych oraz bardzo duże pole campingowe. Jezioro charakteryzują się czystą wodą, szeroką i piaszczystą plażą oraz łagodnymi brzegami, zachęcającymi do kąpieli i opalania się. Wieczorem Ośrodek tętni życiem, na wielu imprezach można bawić się do białego rana. Ponadto na terenie ośrodka, zlokalizowane jest wesołe miasteczko, liczne place zabaw, wypożyczalnia rowerów oraz bardzo bogate zaplecze handlowo-gastronomiczne. Działające na terenie Ośrodka wypożyczalnie sprzętu wodnego, dają możliwość, na doskonalenie swoich umiejętności w sportach wodnych. Z kolei dla amatorów piłki istnieje możliwość gry w piłkę nożną, ręczną, koszykową, siatkową, a także w tenisa ziemnego.

Wakepark Skorzęcin

CENNIK

Szkolenie dla 1 osoby1h + instruktor + deska wakeboardowa

w danej godzinie mogą być szkolone jednocześnie maksymalnie 2 osoby

 60zł – poniedziałek – czwartek

80zł – piątek – niedziela

Karnet godzinny dla 1 osobypoza Tobą z wyciągu mogą korzystać równolegle jeszcze 3 inne osoby. Gdy jesteś sam pływasz jak chcesz, w momencie w którym pojawia się więcej osób pływa się w systemie zmian co 4 kółka 30zł – poniedziałek-czwartek

40zł – piątek-niedziela

Rezerwacja całego wyciągu na godzinę – liczba osób bez ograniczeń120zł – poniedziałek-czwartek, 160zł – piątek-niedziela
Wypożyczalnia10zł/h – deska wakeboardowa, 30zł/h – deska na przeszkody

5zł/h – pianka neoprenowa

KONTAKT

Tel: 888-610-835
Email: kf.shark@wp.pl
http://www.wakeskorzecin.pl/
https://www.facebook.com/Wakepark.Skorzecin

DOJAZD

Ośrodek Wypoczynkowy Skorzęcin
62-230 Witkowo

Ocena wakeparku:
Ocena użytkowników9 Votes
5.8
5.8