Wake City Stęszew

Wake City to miejsce stworzone przez ludzi dla których wakeboard jest pasją. Priorytetem jest zapewnienie znakomitych warunków do uprawiania tego sportu wszystkim którzy dopiero rozpoczynają naukę, a także bardziej zaawansowanym. Entuzjaści sportów ekstremalnych bez wątpienia będą zadowoleni, gdyż oprócz dwóch wyciągów Sesitec system 2.0 wyposażonych w przeszkody firmy Unit udostępniamy również możliwość korzystania z szatni oraz zaplecza sanitarnego, które gwarantują komfort pływania w dni kiedy warunki atmosferyczne bywają niekorzystne.

Wake City Steszew

System 2.0 może obejmować długości do 220m i oferuje ciągłą jazdę, co oznacza że po utraceniu drążka w ciągu paru sekund operator go doprowadza z powrotem do osoby korzystającej z systemu. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i oferuje dokładną kontrolę prędkości. Jest najlepszą opcją do nauki pływania od podstaw, ale również dla osób na wyższym poziomie zaawansowania, które dzięki alternatywie skrócenia liny mogą bardzo łatwo nauczyć się ewolucji w powietrzu. Możliwość podejmowania ciągłych prób przy nauce nowych trików jest znakomita również przy zaliczaniu przeszkód– kickerów i sliderów (umożliwia powtórzenie nawet ponad 30 razy w ciągu piętnasto minutowej sesji !!!).

 

Wake City oferuje podwójną radość dla podwójnej liczby osób– posiadamy dwa, równoległe systemy 2.0. Więcej pływania, więcej przyjemności.

Cennik wake City

KONTAKT

Tel: 530 884 488
Email: biuro@wakecity.pl
http://wakecity.pl/
https://www.facebook.com/WakeCity

DOJAZD

ul. Bolesława Chrobrego 81
62-060 Stęszew
Współrzędne GPS: 52°16’54.4″N 16°43’17.5″E

Ocena wakeparku:
Ocena użytkowników0 Votes
0
0