W dniach 8-9 września w Wake Family Brwinów rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskate na dużym wyciągu. Była to pierwsza duża i poważna impreza na dużym wyciągu w Brwinowie, który powstał na początku sezonu 2017.

 

Tak jak można było przypuszczać na zawodach pojawiła się czołówka polskich wakeboarderów i wakeskaterów którzy rywalizowali ze sobą w następujących kategoriach: Wakeboard – U11, U15, U19, Open, +30, +40 wszystko kobiety i mężczyźni. Wakeskate – U19, Open kobiety i mężczyźni. Poniżej znajdziecie wyniki w poszczególnych kategoriach oraz obszerną fotorelacje której autorem jest Aleksander Muszyński.

 

Wakeboard U11 dziewczynki
1. Jagoda Kamińska – Acroboard Łomianki
2. Olga Szymańska – Acroboard Łomianki
3. Julia Mikołajczyk – Acroboard Łomianki

Wakeboard U11 chłopcy
1. Patryk Łojek – Acroboard Łomianki
2. Tadeusz Kobylański – Xski Gliwice
3. Kacper Grześkowiak – Wake Margonin`
4 Dominik Andrzejczak – Margo9

Wakeboard U15 dziewczęta
1. Martyna Andrzejczak – Margo9
2. Agnieszka Kado – Margo9
3. Julia Łupij – Acroboard Łomianki
4. Maja Śmietana – Acroboard Łomianki
5. Karolina Radziejewska – Acroboard Łomianki
6. Franciszka Kobylańska – Kartel Wieliczka

Wakeboard U15 chłopcy
1. Dominik Oberlan – Floating Szczecin
2. Jakub Kado – Margo9
3. Klaudiusz Gwiazda – Floating Szczecin
4. Marcel Sawicki – Floating Szczecin
5. Sebastian Wojewódzki – KABEL Szczecinek
6. Igor Szymański – Acroboard Łomianki
7. Mateusz Kasprzak – Acroboard Łomianki
8. Wiktor Balczus – Manta Lublin
9. Patryk Wegner – Wake Margonin
10. Jakub Domke – Kabel Szczecinek
11. Bartosz Zawadzki – Acroboard Łomianki
12. Sebastian Markiewicz – Wakefamily Brwinów
13. Jakub Dudek – Wakefamily Brwinów

Wakeboard U19 mężczyźni
1. Mike Dittrich – Adrenalina Warszawa
2. Patryk Gawron – Manta Lublin
3. Karol Radziejewski – Acroboard Łomianki
4. Timmy Dittrich – Adrenalina Warszawa
5. Marcin Matysiak – Margo9
6. Mieczysław Masiulaniec – Kabel Szczecinek
7. Jakub Walendzik – Slalom Warszawa
8. Oskar Gwiazda – Floating Szczecin
9. Kuba Dabrowski – Kabel Szczecinek

Wakeboard +30 kobiety
1. Anna Jaworska – Wakefamily Brwinów
2. Iwona Niemiec-Satoła – Kartel Wieliczka
3. Agnieszka Kobylanska – Kartel Wieliczka

Wakeboard +30 mężczyźni
1. Marcin Żukowski – Acroboard Łomianki
2. Mateusz Szewczyk – Margo9
3. Hubert Bilicki – Margo9
4. Marcin Kuśnierz – Kartel Wieliczka
5. Krzysztof Mik – SKWINW Szczecinek
6. Arkadiusz Mik – SKWINW Szczecinek
7. Radosław Lenda – Wakefamily Brwinów
8. Mateusz Majchrzak – Wake Margonin
9. Marcin Mackowski – Kartel Wieliczka
10. Dariusz Materna – Kartel Wieliczka
11. Arkadiusz Helsner – Margo9
12. Michal Ostrzycki – Wakefamily Brwinów
13. Jakub Bartkowski – Kartel Wieliczka

Wakeboard +40 mężczyźni
1. Grzegorz Bohosiewicz – Margo9
2. Krzysztof Lasoń – Kartel Wieliczka
3. Przemek Kuc – Acroboard Łomianki
4. Artur Balas – Manta Lublin
5. Mariusz Cieluch – Kartel Wieliczka
6. Robert Demidowicz – Acroboard Łomianki
7. Hubert Tepinski – Acroboard Łomianki
8. Tomasz Szymanski – Acroboard Łomianki

Wakeboard Open kobiety
1. Natalia Grabowska – Wakefamily Brwinów
2. Sandra Keller – Margo9
3. Agnieszka Derlatka – Wakefamily Brwinów
4. Aleksandra Tomkowicz – Acroboard Łomianki

Wakeboard Open mężczyźni
1. Filip Czerniec – Manta Lublin
2. Dawid Balas – Manta Lublin
3. Łukasz Kobyliński – Wakefamily Brwinów
4. Mateusz Gaworski – SKWINW Szczecinek
5. Maurycy Karczewski – Margo9
6. Michał Hutnik – Farwater

Wakeskate Open kobiety
1. Agnieszka Kobylańska – Kartel Wieliczka
2. Martyna Andrzejczak – Margo9
3. Julia Łupij – Acroboard Łomianki
4. Sandra Keller – Margo9 Margonin

Wakeskate Open mężczyźni

1. Adam Teperek – Acroboard Łomianki
2. Alexis Duverger – Acroboard Łomianki
3. Przemysław Drosik – Margo9
4. Mateusz Gaworski – SKWINW Szczecinek
5. Wojciech Rybicki – Acroboard Łomianki
6. Dariusz Materna – Kartel Wieliczka

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie autora https://www.alekmuszynski.com/wfb-viii/